מגה ווטסון

פסטיבל גלסטונברי התקיים בסוף השבוע שעבר באנגליה בסימן של 40 שנה לקיומו. מדובר בגרסה הצוננת יותר של קואצ’לה המיוזע שנערך בקליפורניה לקראת סוף אפריל, ולמרות שיש לפעמים קצת גשם והמון בוץ, זה לא מונע מהבחורות שפוקדות את האירוע להתלבש כאילו יש שרב (מלבד המגפיים הגבוהות).

האטרקציה המרכזית בפסטיבל השנה היתה אמה ווטסון, שנראתה לוהטת מתמיד והסתובבה עם מי שבהתחלה נראה כמו סתם היפסטר אקראי אבל לבסוף התברר שמדובר בג’ורג’ קרייג - פרזנטור בית האופנה Burberry וסולן להקת האינדי One Night Only.


באופן מתואם למדי, במקביל לחשיפת הזוגיות בראיון שהתקיים איתם במהלך הפסטיבל, הלהקה של קרייג השיקה את “‫Say You Don't Want It‬", סינגל הבכורה מהאלבום השני, שבקליפ שלו משתתפת ווטסון. אני אספיילר ואספר שהוא מלקק לה את הפרצוף, אבל לא בקטע סקסי, כי כשמגיעים לסוף הקליפ מגלים שהם בעצם כלבים. עזבו, פשוט תצפו:


נחמד לראות שווטסון וקרייג ממשיכים במסורת המדליקה של מוזיקאים שיוצאים עם בחורות שוות מהשואוביז שאינן מוזיקאיות. עוד זוגות רלוונטיים כאלה הם ג’יימי היינס מ-The Kills וקייט מוס, אלכס טרנר מארקטיק מאנקיז ואלכסה צ’אנג, ואפילו סיל והיידי קלום (#פחחח).

השבוע החלטתי שאמה ווטסון תהיה האובססיה החדשה שלי לתקופה הקרובה. היא נראית לי כמו בחירה לגיטימית למדי - היא לא זנותית, לא קטינה, והיא יוצאת עם בחור שאני עשוי לחבב.

באותו הקשר, דפנה לוסטיג צייצה על כך שמורן שריר ואחי רז הכתירו את ווטסון בתור הבחורה הכי לוהטת בעולם כבר בשנת 2004. כדאי לציין שהיא היתה אז 'רק בת 14', למרות שלהגנתם ייאמר שהיא נראתה כמו 16, שזה גיל ההסכמה הממוצע ברחבי העולם, ואם הם אי פעם יידרשו להוכיח, תמיד יהיה להם את הלינק הזה לנפנף בו - יש שם טבלה שאפשר להדפיס ולניילן.

ווטסון בת 15, הכי קרוב שמצאתי

| שתף

תגובה 1:

רדיו פרימיום להמונים אמר/ה...

או דה פאק איז אמה ווטסון?!

הוסף רשומת תגובה