קלום לא עצוב, הכל כרגיל

אני יכול לדבר על היידי קלום מדי יום, יש לי המון סימפטיה אליה. אבל דווקא יום השואה, הקיום שלה על המסכים שלנו מקבל משמעות מיוחדת. חוץ מזה שהיא גרמניה לוהטת, היא גם נשואה לסיל, שהוא זמר בריטי וכהה עור שמוצא משפחתו בניגריה. אולי זה היה מקבל אפקט חזק יותר אם הוא היה יהודי, אבל אין טעם להתקטנן.


אולי בגלל כל הכותרות הכאוטיות נתקפתי בחרדה שהסוף שלי קרב (הבנתי שבימים כאלה כל שמאלני שמחזיק בתעודת עיתונאי נמצא בסכנה) ולכן אני חש צורך עז לפרגן לזוגיות החמודה של קלום וסיל לפני שיהיה מאוחר. לדעתי הם שילוב מוצלח למדי: כשסיל שר הוא נשמע כמו ריטארד, בעוד שהיידי סובלת ממבטא גרמני מאז שלמדה לדבר, וזה מאוד יפה שהם אוהבים זה את זו למרות המגבלות שלהם. וחוץ מזה, בלי קשר, היא הרבה יותר חתיכה ממנו, בצורה ממש לא פרופורציונלית.


כדי לנסות ולהפוך את הפוסט הזה לעסיסי, ניסיתי לגגל "היידי קלום נאצית", אבל לא מצאתי שום סבא שהצדיע במועל יד, אלא רק בלוגרית יהודיה ומבוהלת מארצות הברית שכתבה שהאופן שבו קלום מנחה את "פרויקט מסלול" מזכיר לה התנהלות נאצית. חרף המבטא המטופש והמוצא שלה, הדבר הכי נאצי שמצאתי בהיידי קלום זה את התמונה הבאה:


| שתף

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה